Дайджест новин за період 27.11.18 - 03.12.18

 

 

1.Права людини мусять дотримуватися протягом воєнного часу – Freedom House

Вівторок, 27 листопада 2018

Міжнародна правозахисна організація Freedom House закликає українську владу дотримуватися ретельного балансу між інтересами національної безпеки та захистом прав людини у зв’язку з реакцією на загрози безпеці країни, які мали місце в Азовському морі, та втілення положення про воєнний стан.

Про це повідомив директор програм Freedom House у Європі та Євразії Марк Берендт.

Детальніше - за посиланням : https://freedomhouse.org/article/ukraine-rights-must-be-respected-during-martial-law  (англійською мовою)

 

 

2. Волинська журналістка судиться з лісгоспом через відмову в доступі

Вівторок, 27 листопада 2018

Журналістка громадської організації “Центр журналістських розслідувань “Сила правди” Оксана Ковальчук подала позов до Волинського окружного адміністративного суду через ненадання відповіді на запит державного підприємства “Ківерцівське лісове господарство”.

Про це вона повідомила представниці Інституту масової інформації у Волинській області Маї Голуб.

 

 Детальніше - за посиланням : https://imi.org.ua/news/volyns-ka-zhurnalistka-sudyt-sia-z-lishospom-cherez-vidmovu-u-dostupi/

 

 

3. Правозахисники заявили про готовність супроводжувати в судах справи про порушення використання інтернету

Середа, 28 листопада 2018

Громадські організації "Інтерньюз-Україна" та "Інститут розвитку регіональної преси" (ІРРП) пропонують юридичну підтримку для користувачів та юридичних осіб у разі порушень у сфері використання інтернету. Метою такого захисту буде відновлення порушених прав та популяризація свободи інтернету в Україні. 

Про це йдеться на сторінці "Інтерньюз-Україна".

Детальніше - за посиланням: http://internews.ua/2018/11/interner-rights-support/?utm_source=Internews+Ukraine+Newsletter&utm_campaign=bd82a5b44a-EMAIL_CAMPAIGN_2018_11_20_11_12&utm_medium=email&utm_term=0_605c88b8e6-bd82a5b44a-106269549

 

 

4. У Криму провели обшук у будинку активістки Українського культурного центру

Середа, 28 листопада 2018

У Сімферополі вранці 28 листопада в будинку активістки Українського культурного центру Галини Балабан російські силовики провели обшук.

Про це повідомліє онлайн-видання "Крим.Реалії".

Детальніше - за посиланням: https://ua.krymr.com/a/news-v-krymu-obshuk-u-akyivistky-ukrainskoho-kulturnoho-tsentru/29625259.html

 

 

5. Головред жидачівської газети “Новий час” повідомив про погрози від нардепа

П'ятниця, 28 листопада 2018

Головний редактор жидачівської газети “Новий час” (Львівська область) Андрій Данилець повідомив про погрози від народного депутата Андрія Лозового на свою адресу та на адресу редакції.

Про це йдеться в його повідомленні на сайті видання.

 

 

 

 

 

 

Детальніше - за посиланням: http://www.newtime.lviv.ua/index.php/newtime-suspilstvo/3322-deputat-pohrozuye